W imieniu członków projektu ,,Aktywność na Tip Top” organizowanego w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,,Zwolnieni zwarsztaty tiptop plakat teorii” zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez uczniów naszej szkoły.

Są to warsztaty mające na celu promować zdrowy i aktywny tryb życia.

Co będzie? :

- Spacerkiem po siłowni, czyli instruktaż jak dobrze wykonywać ćwiczenia na maszynach ale także w domu, parku i gdziekolwiek indziej.. poprowadzą trenerzy personalni z siłowni Goliat Klub.

-Dieta cud...a tak serio ? Porady z dietetykiem i te sprawy . Będzie zdrowo apetycznie i na pewno fit.

-Break dance, freestyle i trochę wygibasów. Coś z odrobiną szaleństwa DLA KAŻDEGO. Zajęcia z Piotrem Kirczukiem, Maciejem Zabielskim oraz Michałem Ajziukiem.

-Brak Ci motywacji ? Dyskusje, burze mózgów, pogadanki, plotki, ploteczki..Tak dla odprężenia..Wasz czas zajmie Kamil Borkowski wraz z wicemistrzem Polski i Świata w męskiej sylwetce Mateuszem Dziekanem.

To wszystko oczywiście zupełnie za darmo!

Jedyne wymaganie to: pozytywne nastawienie, uśmiechy na buziach i wygodne ubrania.

Będzie smacznie i zdrowo! ;)

ZAPRASZAMY 8 lutego do Goliat Klub na godz. 18!

Więcej info : https://www.facebook.com/events/1604247826475147/?ref=ts&fref=ts

Projekt realizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska oraz przy pomocy i życzliwości Pana Ireneusza Długołęckiego, dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 1!
Swoją pomoc oferowały także: Siłownia Goliat Klub, Kawiarnia Juice Coffe, Zespól Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej, drukarnia A-tronic ( ul. Warszawska 19a)

Dziękujemy!

warsztaty tiptop zdjecie