konkursanglojezyczny-10.13ZAPROSZENIE

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

w Białej Podlaskiej

zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do wzięcia udziału w

I Międzyszkolnym Konkursie Anglojęzycznej Piosenki Świątecznej

Konkurs pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej odbędzie się 17.12.2015 roku o godzinie 11 na auli w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.

Do wzięcia udziału zapraszamy uzdolnioną wokalnie młodzież (solistów i zespoły), która zaprezentuje wybraną przez siebie piosenkę świąteczną w języku angielskim.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie karty zgłoszeniowej przez opiekuna/nauczyciela wykonawcy i odesłanie jej do koordynatora konkursu Katarzyny Kossowskiej na adres mailowy kossowska-katarzyna @wp.pl lub drogą pocztową na adres ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej przy ul. Piłsudskiego 36 do dn. 01.12.2015r.

Na wszystkich uczestników czekają nagrody, ufundowane przez Centrum Języków Obcych PRIME i Państwową Szkołę Wyższą im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

W JURY zasiądzie min. pan Daniel Sawczuk- wykładowca języka angielskiego w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej i pan Marcin Kalicki –instruktor śpiewu BCK w Białej Podlaskiej

Karta uczestnictwa

Koordynator konkursu