nZgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Samorządem Uczniowskimi i Dyrekcją Szkoły oraz pozytywną opinią Rady Pedagogicznej, od marca 2017 roku systematycznie będzie nagradzana 100% frekwencja.

REGULAMIN

1. Każdy uczeń, który w danym miesiącu nie spóźni się i nie opuści żadnej godziny lekcyjnej otrzyma od wychowawcy lub opiekuna Samorządu Uczniowskiego BILET 100% FREKWENCJI.

2. Uczeń, który przewiduje 100% frekwencję zgłasza ten fakt wychowawcy.

3. Uczeń wykorzystuje BILET w kolejnym miesiącu, dowolnego dnia.

4. BILET upoważnia do zwolnienia z odpowiedzi ustnej, niezapowiedzianej kartkówki, posiadania pracy domowej zadanej z dnia na dzień lub braku zeszytu i innych przyborów tego dnia.

5. Uczen pilnuje, aby wybranego przez niego dnia BILET został podpisany przez nauczyciela na początku pierwszej lekcji. W innym przypadku nie można z niego skorzystać w tym dniu.

Samorząd Uczniowski bardzo dziekuje

Dyrekcji oraz Radzie Pedagogicznej