Dnia 27.10.2017 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z Turcji, którzy w ramach programu Erasmus + studiują w semestrze zimowym turystykę i rekreację w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej. W ramach współpracy pomiędzy PSW a Ekonomikiem studenci przeprowadzili lekcje w języku angielskim w naszej szkole, prezentowali swój kraj, turecką kulturę, historię i zwyczaje.

Uczniowie z klas 3 H, 1 I, 4 E oraz 2L mieli okazję porozmawiać w j.angielskim, opowiedzieć o Polsce, a nawet zaprezentować polskie, tradycyjne tańce. Serdecznie dziękujęmy Berkay Cavusoglu, Sałak Emre Kilic, Okan Can Hür, Özgenur Günes, Güzide Semey i Ece Kozali, którzy przeprowadzili ciekawe zajęcia i zapowiedzieli kolejną wizytę w naszej szkole.