foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20220423 185339Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr1 z Białej Podlaskiej pod opieką pani Marzeny Mierzwy spędziła cudowny tydzień (21-28.04.2022) na bajkowej wyspie, we wspaniałym towarzystwie.

Kolejny raz zostaliśmy zaproszeni przez hiszpańskie stowarzyszenie: “AIGB” z Gran Canarii.

W wymianie wzięło udział 20 uczestników z 4 krajów: Hiszpanii, Rumunii, Szwecji i Polski.

Poprzez zastosowanie różnorodnej metodologii poszerzaliśmy wiedzę i umiejętności, które będą składnikami źródła mądrości dla przyszłych pokoleń. Rozwijaliśmy kompetencje: komunikacyjne, matematyczne, artystyczne i kulturalne, informatyczne i cyfrowe, jak również społeczne i obywatelskie.

Braliśmy udział w warsztatach, grach i zabawach, zwiedzaliśmy wyspę, odpoczywaliśmy na plaży, ale przede wszystkim zawieraliśmy międzynarodowe przyjaźnie. Poznawaliśmy kulturę i zwyczaje krajów uczestników projektu. Gościły nas władze lokalne i odwiedziła grupa uczniów z lokalnej szkoły średniej.

Prezentowaliśmy Polskę, region i naszą szkołę. W czasie wieczorów kulturowych próbowaliśmy smakołyków naszych hiszpańskich gości, Szwecji i Rumunii. Nasza grupa częstowała pierogami, wykonanymi przez nasze Warsztaty Szkolne, które „zrobiły furorę” wśród uczestników. Na deser były nasze wspaniałe wyroby czekoladowe.

Już w lipcu następna grupa z naszej szkoły wyjedzie na Gran Canarię i na pewno będzie to równie wspaniała przygoda.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz