foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20220723 215225W dniach 20-27.07.2022 grupa składająca się z 4 uczniów naszej szkoły: Izabela Ryl, Oskar Patejuk, Jan Chodyka i Natalia Antoniuk razem z opiekunką grupy: Edytą Giedzińską wzięła udział w programie Erasmus+ Youth Exchange " The good education".

Podczas zajęć zapoznaliśmy się z systemami edukacji w krajach wszystkich uczestników uwzględniając ich podobieństwa i różnice. Prowadziliśmy dyskusje na temat możliwości poprawy obowiązujących systemów oraz ich unowocześniania a w szczególności dostosowania do aktualnych potrzeb i wymagań rynku.

Ze względu na wysokie temperatury przez pierwsze dwa dni zajęcia nie mogły być prowadzone. Dlatego z wszystkimi uczestnikami projektu wybraliśmy się na plażę. Spędzaliśmy czas razem z innymi uczestnikami poznając i integrując się. Trzeciego dnia odbyły się zajęcia, na których były prowadzone gry mające na celu integrację wszystkich uczestników. Po wspólnych zabawach edukacyjnych zostały przedstawione prezentacje dotyczące każdego kraju. Pod koniec dnia miało miejsce „International Night”, podczas którego każdy kraj przygotował tradycyjne jedzenie popularne w poszczególnym  kraju. Następnego dnia zwiedzaliśmy wyspę Gran Canarię. Oglądaliśmy najciekawsze zabytki i spędziliśmy czas razem z pozostałymi uczestnikami. Dwa ostatnie dni były poświęcone na przedstawienie prezentacji i ćwiczeń  dotyczących edukacji w kraju każdego uczestnika programu. Wieczór spędziliśmy grając w gry i wspominając najlepsze momenty programu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz