foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

98834584 4556 4ee7 8659 9653ff7d1f39„Nic tak nie rozwija inteligencji jak podróżowanie” – Emile Zola.

 Mieliśmy przyjemność wziąć udział w projekcie Erasmus+ „Young people  against racism and xenophobia”. Wraz z pięcioma uczniami (Olą, Jowitą, Maćkiem, Mateuszem i Kacprem) wybraliśmy się do Madrytu, aby zintegrować się z młodzieżą z Hiszpanii, Włoch, Łotwy, Węgier, Bułgarii, Czech i Holandii. Oprócz szlifowania języka angielskiego, młodzież wymieniła się doświadczeniami i przemyśleniami na temat ksenofobii i rasizmu. Głównym celem owej międzykulturowej wymiany było przełamanie stereotypów i barier opartych na pochodzeniu etnicznym. Zwiedziliśmy przepiękne zakątki Madrytu, poznaliśmy wiele ciekawych ludzi oraz przygotowaliśmy polską ucztę dla 50 uczestników projektu :) Zdobyliśmy bezcenne wspomnienia i doświadczenie.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz