foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

pict1038W październiku 2011 r. odbyły się pierwsze zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z Matematyki w nauczaniu ekonomii i informatyki. Młodzież uczestnicząca w zajęciach otrzymała materiały promocyjne oraz pomoce dydaktyczne. Cykl dodatkowych zajęć z matematyki w ekonomii i informatyki obejmuje łącznie 200 godzin w roku szkolnym 2011/2012. Udział w nich weźmie 50 uczniów i uczennic.
Galeria zdjęć
Zajęcia mają na celu wyrównywanie szans edukacyjnych oraz przedstawienia w ciekawy sposób zastosowań matematyki w przedmiotach ekonomicznych i informatycznych. Do uczestnictwa w zajęciach były zachęcane szczególnie dziewczęta, które mają więcej problemów z naukami ścisłymi. Część zajęć odbędzie się również w pracowniach informatycznych.


Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz