IATAW czasie kiedy wszyscy musimy ograniczyć kontakty osobiste, postanowiliśmy urozmaicić Wam czas spędzony w domu. ATC IATA AviationConsulting, współpracując z dyrekcją Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 przygotował krótki internetowy quiz z podstawy wiedzy lotniczej dla uczniów. Quiz jest dostępny na facebooku pod tym linkiem:

Mamy nadzieję, że poprzez zabawę uczniowie zdobędą trochę wiedzy. Jeżeli nasze działanie spotka się z zainteresowaniem, będziemy systematycznie dodawać nowe quizy z dziedzin, takich jak lotnictwo, transport, samoloty, drony. Z czasem zabawy będą coraz trudniejsze.
             Zabawa jest całkowicie darmowa, nie zbieramy jakichkolwiek danych osobowych (poza adresami e-mail), a dla najlepszych uczniów ufundowane zostaną nagrody w postaci koszulek i kubków. Fundatorem nagród jest ATC IATA AviationConsulting.

Pytania opracowywane są przez instruktorów, którzy posiadają akredytację Centrum Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA lub posiadają uprawnienia instruktorskie wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.