343 162802Konkurs organizowany przez Komendę Miejską Policji  w Białej Podlaskiej ma na celu rozpowszechnienie wiedzy, kształtowanie właściwych postaw społecznych oraz zachęcenie mieszkańców do współpracy z Policją w zakresie poprawy bezpieczeństwa i skierowany jest do osób indywidualnych, które ukończyły 13 r.ż i są mieszkańcami powiatu bialskiego.

Przedmiotem konkursu jest hasło promujące Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcającą do korzystania z niej.

Warunkiem udziału w KONKURSIE jest zapoznanie się z REGULAMINEM oraz zgłoszenie pracy do 31.03.2020r.

Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, klikając w poniższy link.