Przed nami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, zawierania przyjaźni oraz zdobywania umiejętności.

Z tej okazji życzę wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj po raz pierwszy przekroczyli próg Ekonomika, aby szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i z otwartością pracować nad zdobywaniem nowej wiedzy. Wierzę, że każdy dzień spędzony w tej szkole, przyniesie nowe doświadczenia i umiejętności, które umożliwią osiąganie kolejnych sukcesów w dorosłym życiu.

Wszystkim nauczycielom życzę na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, tak bardzo potrzebnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć.

Ponieważ przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego będziemy musieli zmierzyć się z zagrożeniem epidemicznym, bardzo proszę, abyście w trosce o zdrowie swoje i innych zachowywali zasady bezpieczeństwa sanitarnego na terenie szkoły. Dlatego konieczne jest zasłanianie ust i nosa podczas przerw międzylekcyjnych. Każdy z nas zasługuje na to, aby móc zdobywać wiedzę w bezpiecznych warunkach.