Baner WOŚP

DRODZY UCZNIOWIE

BĄDŹCIE Z NAMI PODCZAS 30 FINAŁU WOŚP

W BIAŁEJ PODLASKIEJ!!!

20 listopada 2021 ruszyła rejestracja wolontariuszy!!!

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM WOŚP

I REPREZENTOWAĆ NASZĄ SZKOŁĘ

ZGŁOŚ SIĘ DO NAUCZYCIELA PATRONUJĄCEGO DZIAŁANIA

W IMIENIU ZSZ NR 1

PANI ANITY JASIEŃCZUK LUB PANI JUSTYNY KRUPY.

Sztab Biała Podlaska 30. Finału WOŚP, podobnie jak cały kraj większość działań organizacyjnych przenosi do Internetu. Dlatego też wszelkie działania związane z rejestracją wolontariuszy odbywają się również przez Internet.

· Rekrutacja online - najszybsza forma rejestracji.

Za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl wolontariusz może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Jeśli rejestrujesz się online - opiekun musi założyć konto "Opiekuna wolontariusza".

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab może skontaktować się z wolontariuszem w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

· Termin zakończenia rejestracji to 5 stycznia 2022 r.

Koordynatorzy będą do Waszej dyspozycji stacjonarnie dopiero od połowy stycznia 2022 r. o czym poinformują na facebookowym koncie – WOSP Biała Podlaska.

Do tego czasu zachęcamy do kontaktu przez e-mail, Messenger lub telefonicznie.

Zapraszamy do czynnej aktywności na stronie Facebook „WOŚP Biała Podlaska”, gdzie na bieżąco będą zamieszczane aktualności ze sztabu.

Proponujemy również odwiedzenie stron, które bez wątpienia pomogą odszukać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące rejestracji: