W dniach 21-23 maja 2018 roku  gościliśmy troje nauczycieli z Tec22hnikum im. Luis Suner Sanchis w Alzira region Walencja, w ramach wymiany doświadczeń między nauczycielami tzw. job shadowing. Goście spotkali się z Dyrektorem szkoły p. Ireneuszem Długołęckim prezentując charakter swojej placówki oraz system szkolnictwa hiszpańskiego. Z wielkim zainteresowaniem zapoznali się ze specyfiką i działalnością naszej szkoły.

Salud  Manuel, nauczycielka języka angielskiego, Carmina Peris, nauczycielka zarządzania i administracji    oraz Jose Maria Ferrer, nauczyciel przedmiotów telekomunikacyjnych i elektronicznych, mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez p. Martę Osiej, p. Aleksandrę Kałużę oraz p. Annę Stefanowicz.

Goście zwiedzali także najbliższą okolicę-Stadninę Koni  Arabskich w Janowie Podlaskim oraz zabytkową część naszego miasta. Nad przebiegiem wizyty z ramienia naszej szkoły czuwały nauczycielki języka angielskiego p. Iwona Daniłoś oraz p. Iwona Monika Kalenik.