dsc 0602a"Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia."

Guy de Manpassant

22 stycznia przedstawiciele klasy Id wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Przywuską udali się z wizytą do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Janówce. Młodzież spotkała się z podopiecznymi ośrodka i złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do życzeń uczniowie dołączyli wykonane przez klasę skromne upominki. Nasze odwiedziny wzbudziły duży entuzjazm wśród seniorów, o czym świadczyły uśmiech i łzy wzruszenia na ich twarzach. Spotkanie to było jednocześnie lekcją empatii i poszanowania dla osób starszych.

Pani kierownik placówki podziękowała młodzieży za odwiedziny podkreślając, że chorzy potrzebują nie tylko opieki i troski ze strony innych, bardzo ważna jest również świadomość tego, że ktoś o nich myśli i pamięta. Cieszymy się, że taki niewielki gest sprawił tak wiele radości.