22 września b.r. oficjalnie pożegnaliśmy wakacje i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/20. To właśnie tego dnia otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszego Ekonomika, zapewne niepowtarzalny i wyjątkowy dla nas wszystkich. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, wszyscy zgromadzeni w auli wysłuchali przemówień zaproszonych gości i dyrekcji szkoły. Prelegenci skierowali ciepłe słowa  szczególnie do uczniów klas pierwszych rozpoczynających w tym roku swoją edukację na kolejnym szczeblu kształcenia.

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego uświetnił występ Wojtka Maksymiuka, ucznia klasy 2i. Jego autorska interpretacja piosenki Luci Hanni'ego pt. „She got me” wywołała wiele radości na twarzach słuchaczy.

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne KADR