foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20191203 132613Dzieci uwielbiają teatrzyk, którym za każdym razem  są tak zafascynowane, jakby widziały jakiś cudowny świat. Dzieje się tak dlatego, że mały widz przeżywa przygody bohaterów intensywnie, jakby sam należał do tego świata. Boi się i cieszy razem z nimi.

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami uczniowie klasy 1 dTP pod opieką p. Anny Klebaniuk- Szołonik 3 grudnia wybrali się do Przedszkola nr 13 w Białej Podlaskiej, aby tam przedstawić spektakl o „ Czerwonym Kapturku”. Stroje, rekwizyty, dekoracja oraz muzyka dodały uroku całej bajce. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role, przez co pokazali aktorskie umiejętności. Doskonała gra aktorska sprawiła, że przedstawienie okazało się udanym wydarzeniem dla młodych widzów, którzy gromkimi brawami nagrodzili występujących na scenie uczniów naszej szkoły.

Niespodzianek nie było końca. Szczery uśmiech pojawi się na buziach dzieci, gdy po zakończonym przedstawieniu postacie bajkowe zaprosiły najmłodszych do wspólnego tańca. Oczywiście nie obyło się bez słodkości, Czerwony Kapturek poczęstował wszystkich zebranych cukierkami. W radosnych nastrojach nasi uczniowie wrócili do swoich domów. I oto w życiu chodzi, bo: „ Kiedy śmieje  się dziecko, śmieje się cały świat”.

Całe przedsięwzięcie miało na celu zwrócenie uwagi dzieci na kontakt z nieznajomymi ludźmi, którzy nie zawsze mogą mieć wobec nich dobre zamiary.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie