foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20191106 134823Uczniowie klasy 1sTG w ramach godzin z wychowawcą  przekonali się, że zajęcia  to nie tylko lekcje w szkolnych murach. Alternatywą dla szkolnej rzeczywistości mogą stać się również warsztaty np. w bialskim Multicentrum , czy Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Podczas zajęć w  Multicentrum uczniowie poprzez zabawę  odkrywali świat technologii 3 D i jej praktyczne zastosowanie w życiu codziennym.

Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 1 pozwoliła  odkryć młodzieży czym jest i do czego służy tej instytucji mikrofilm, jakie są tajemnice znakowania bibliotecznych woluminów, z jakiego roku pochodzi najstarszy egzemplarz książki oraz jakie są sposoby na zachowanie najstarszych czasopism i zdjęć będących niejednokrotnie jedyną pamiątką z przeszłości.

Młodzież zapoznała się również z ofertą edukacyjną i czytelniczą biblioteki, która zmierza w kierunku pełnej cyfryzacji zasobów, tak by czytelnik nie musiał opuszczać swojego domu i jednocześnie mógł korzystać z jej bogactwa, bo jak kiedyś powiedział Cyceron : „ Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli”.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie