foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Tdsc 0538radycyjnie, jak co roku, w okresie przedświątecznym w naszej szkole została zorganizowana wystawka bożonarodzeniowa.

W polskiej tradycji kulinarnej nie ma Bożego Narodzenia bez piernika, który od dawna uznawany jest za jeden z wigilijnych przysmaków. Młodzież kształcąca się na kierunku: technik żywienia i usług gastronomicznych, pod opieką nauczycieli, wykonała dekoracje z piernika. Na udekorowanych stołach można było zobaczyć lukrowane choinki, domki, szopki, mikołaje i wiele innych piernikowych smakołyków. Młodzież z klas o kierunku hotelarz przygotowała pięknie nakryty i udekorowany stół świąteczny. Pojawiły się również ekologiczne choinki i stroiki.

Aromat piernikowego ciasta i korzennych przypraw oraz unikalne ozdoby wprowadziły w świąteczny nastrój wszystkich odwiedzających.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz