foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

57 1W miniony czwartek jak co roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej miało miejsce wielkie wydarzenie kulturalne - V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka. Pomysłodawczynią i koordynatorką konkursu nieprzerwanie od pięciu lat jest Pani Katarzyna Kossowska, wieloletni nauczyciel języka angielskiego. Do konkursu wokalnego pod hasłem „Let’s Dance” zgłosiło się 14 uczniów z zaprzyjaźnionych bialskich szkół podstawowych i średnich.

Uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom zarówno wokalny jak i językowy. Funkcję przewodniczącego jury objął nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej Pan Radosław Żyła, na poprawną wymowę i akcent zwracali uwagę dr Bartłomiej Biegajło - wykładowca j. angielskiego na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach oraz Pan Mariusz Buszta wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego Filia w Białej Podlaskiej, a nad całością czuwała Pani vice dyrektor Anna Ciołek. Ponadto w imieniu Prezydenta Miasta Biała Podlaska swoją obecnością zaszczycił nas dr Stanisław Romanowski – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Podczas obrad jury, czas umilała słuchaczom Orkiestra Dęta ZSM I i II stopnia im. F. Chopina w Białej Podlaskiej pod kierownictwem Pana Radosława Żyły. Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, uczniom, Panu Hubertowi Ozimkowi, za profesjonalne nagłośnienie i obsługę sprzętu podczas konkursu oraz Pani Ewie Filipiuk za przygotowanie projektów graficznych.

Laureatką V Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej została Kinga Bylina reprezentująca IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. Drugie miejsce zajął Wojciech Maksymiuk, uczeń bialskiego Ekonomika. Trzecie miejsce zajęła Dominka Radzikowska z II LO im. E. Plater w Białej Podlaskiej. Wyróżnienie zdobyła Kinga Huczko z ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka w postaci bezprzewodowych głośników JBL Charge 4 oraz słuchawki SONY. Składamy serdecznie podziękowania Prezydentowi Miasta za zaangażowanie, coroczne wsparcie konkursu oraz wspaniałe nagrody. Dziękujemy również Dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej Panu Ireneuszowi Długołęckiemu za otwartość, wsparcie i wszelką pomoc. Jak co roku, uczniowie pod opieką nauczycielek z profilu gastronomii przygotowali świąteczne, artystycznie udekorowane i smaczne wypieki, za co serdecznie dziękujemy. Wielkie brawa należą się wykonawcom i ich opiekunom za udział i profesjonalne przygotowanie do konkursu.

Wszyscy uczestnicy V edycji konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci, pendrivów, kart microSD, książek, słodyczy i innych gadżetów. Sponsorami Konkursu byli jak co roku Centrum Edukacyjne PEGAZ, firma LOOK Plus z Państwem Anetą i Michałem Łukaszuk, bez których wsparcia nie moglibyśmy ufundować tak atrakcyjnych nagród. Pozostałymi sponsorami byli: AWF Biała Podlaska Klub muzyczny GRAMOFON, LIFT –MAR Marcin Chodkowski oraz wydawnictwo PEARSON. Wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w to ogromne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy.

Na kolejną edycję serdecznie zapraszamy za rok.

Zdjęcia – Tomasz Gustyn- koło fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz