foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Wiezien.labiryntu.900Młodzież  naszej szkoły  chętnie   zmieniłaby  obowiązujący kanon lektur. Spośród ulubionych książek uczniowie wybrali kilka, tworząc w ten sposób Alternatywną listę lektur. Niekwestionowane  pierwsze miejsce zajęła pozycja pt. „ Więzień labiryntu ” Jamesa Dashnera , na drugim miejscu uplasowała się książka pt „ After ”Anny Todd oraz „ Trzy metry nad niebem ” Federico Moccia . Nowy  kanon lektur uzupełniałyby   „ Igrzyska śmierci ” Suzanne Collins oraz „ Zielona mila ” Stephana Kinga.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz