foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 0164Dn. 20.12 b. r. w obecności Dyrektora Szkoły odbyło się rozstrzygnięcie I etapu Konkursu na projekt ogrodu przyszkolnego o charakterze wypoczynku biernego objętego Patronatem Honorowym p. Michała Litwiniuka, Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W konkursie wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu z klasy 4 tk : Kacper Chwedaczuk, Zuzanna Jankowska, Zuzanna Michalczuk, Natalia Szołucha oraz Paulina Bańkowska, Gabriela Kołodziejak, Weronika Kondratiuk, Weronika Kulicka, Patrycja Oknińska, Natalia Tarasiuk i Joanna Wyganowska z klasy 3 tk. Głównym celem I etapu konkursu było stworzenie koncepcji  ozdobnej przestrzeni ogrodowej przeznaczonej do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu dla społeczności szkolnej ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej.

Uczestnicy konkursu, pracując indywidualnie bądź w zespołach dwuosobowych pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych – p. Joanny Żarkiewicz, opracowali barwne projekty ogrodu przyszkolnego w oparciu o zawarte w regulaminie dane wyjściowe oraz mapę zasadniczą sporządzoną przez uczniów i nauczycieli geodezji. Wszyscy uczestnicy konkursu w I etapie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością oraz talentem, w efekcie czego wybór 5 najlepszych prac stanowił nie lada wyzwanie dla kapituły konkursowej. Ostatecznie zwycięzcami I etapu konkursu, którzy przystąpią do II części zostali: Kacper Chwedaczuk, Zuzanna Jankowska, Zuzanna Michalczuk, Natalia Szołucha, Paulina Bańkowska, Gabriela Kołodziejak oraz Patrycja Oknińska.  Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy wezmą udział w kolejnym etapie zmagań konkursowych. Przypominamy, że  ogród zaprojektowany przez zwycięzcę II etapu zostanie zrealizowany!

Rozstrzygnięcie i podsumowanie II etapu konkursu odbędzie się już w marcu 2020 r. Zatem trzymamy kciuki za uczestników i z niecierpliwością czekamy na efekty dalszych prac.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz