foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

studniówka jpgW sobotę, 1 lutego b.r tegoroczni maturzyści uczestniczyli w balu, tradycyjnie organizowanym 100 dni przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Uroczystość, która odbyła się w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim, rozpoczęła się od efektownego poloneza odtańczonego przez 28 par. Ważną część balu stanowiły podziękowania skierowane do wychowawców oraz przemówienia dyrektora szkoły, p. Ireneusza Długołęckiego oraz szacownych gości – wiceprezydenta miasta, p. Macieja Buczyńskiego; przewodniczącej Rady Rodziców, p. Moniki Dadacz i przewodniczącej Komitetu Studniówkowego. Niespodzianką dla gości był walc w wykonaniu 6 par do piosenki Zbigniewa Wodeckiego pt. „Oczarowanie”.

            Wytworne stroje, uśmiechy na twarzach i niesamowita atmosfera tego wieczoru sprawiły, że wszyscy poczuli się wyjątkowo.

Pierwsze fotorelacje można obejrzeć na:

 https://bp24.pl/studniowka-zsz-nr-1-im-ken-w-bialej-podlaskiej/

oraz

https://podlasianin.com.pl/galeria/studniowka-w-bialskim-ekonomiku/?fbclid=IwAR2W8XE7vkg1juLCX2cqluScWyNQmBZ8_hrM4f7XVfkM2ZqWngD_A5VlzWQ

Wkrótce  będzie dostępna pełna fotorelacja z balu.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie