foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

18W piątek, 7 lutego, odbyła się w naszej szkole konferencja podsumowująca projekt finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany na zasadach programu Erasmus+, w ramach którego uczniowie mieli szansę odbyć miesięczną praktykę zawodową w Spoleto, we Włoszech.  W stażach uczestniczyło 56 osób, które wyjechały na staże w czerwcu, w październiku i w listopadzie 2019 r. W piątek uczniowie, którzy odbywali staż, opowiadali o pobycie we Włoszech oraz o zaletach programu, który umożliwił im zdobycie dodatkowych doświadczeń i kwalifikacji zawodowych. Podczas spotkania mieliśmy zaszczyt gościć uczniów z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych w Białej Podlaskiej oraz ich nauczycieli, a także dyrekcję.

Prezentacja efektów pobytu na stażu została podsumowana quizem, podczas którego zaproszeni goście mieli okazję wygrać upominki związane z projektem. Podsumowano również projekt wymiany uczniów Ekonomika ze szkołą we Włoszech Liceo Banfi z Vimercate. Spotkanie uatrakcyjniały występy młodzieży śpiewającej najbardziej popularne przeboje włoskie.  Na zakończenie spotkania wszyscy mieli okazję degustować przysmaki kuchni włoskiej wykonane przez Warsztaty Szkole Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie