foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

I miejsce w konkursie projekt K. ChwedaczukaZ przyjemnością ogłaszamy, iż konkurs objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska - Pana Michała Litwiniuka, na zagospodarowanie terenu zieleni przy szkole, został rozstrzygnięty.

Przypominamy, że w konkursie wzięli udział uczniowie klasy 4 i 3 tk, w zawodzie technik architektury krajobrazu. Głównym celem I części konkursu było stworzenie koncepcji  ozdobnej przestrzeni ogrodowej, przeznaczonej do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu dla społeczności szkolnej ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej. Zwycięzcami I etapu konkursu, którzy przystąpili do II części zostali: Kacper Chwedaczuk, Zuzanna Jankowska, Zuzanna Michalczuk, Natalia Szołucha, Paulina Bańkowska, Gabriela Kołodziejak oraz Patrycja Oknińska – łącznie 5 zespołów projektowych.  Uczniowie ci, w II etapie, mieli za zadanie opracować projekt wykonawczy wraz z kosztorysem, zgodnie z koncepcją zaprojektowanego przez siebie ogrodu.

Po wnikliwej analizie prac konkursowych w drugiej części rywalizacji, zgodnie z regulaminem, kapituła konkursowa wyłoniła 3 najlepsze prace. Uznano, iż spośród 3 zwycięskich zespołów projektowych, dwa jednoosobowe zasługują na I miejsce, natomiast trzeci - dwuosobowy, zdobywa miejsce III, tym samym nie przewiduje się miejsca II.

Oto szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce zdobywają zespoły jednoosobowe :Natalia Szołucha i Kacper Chwedaczuk, uczniowie klasy 4 tk.

III miejsce – zespół dwuosobowy: Paulina Bańkowska i Gabriela Kołodziejak, uczennice klasy 3 tk

Ogród zaprojektowany przez Natalię Szołuchę został wybrany do realizacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i wytrwałość.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, połączone z prezentacją wykonanych prac, odbędzie się w wyznaczonym terminie (szczegółowa informacja na ten temat zostanie przekazana przez organizatorów konkursu).

Dodatkowo przypominamy, iż zgodnie z regulaminem konkursu- pkt XV  -„ Warunki udziału ”

  • Wykonane prace konkursowe nie podlegają zwrotowi
  • Uczestnicy wyrazili pisemną zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przez organizatora pracy konkursowej, w całości lub w części, do celów związanych z konkursem oraz możliwość ewentualnego wprowadzenia zmian na potrzeby realizacji projektu
  • Uczestnicy konkursu przenoszą prawa autorskie na Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej

Współorganizator konkursu, nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu architektury krajobrazu - Joanna Żarkiewicz.

I miejsce w konkursie projekt K. Chwedaczuka

I miejsce w konkursie projekt N.Szołuchy wybrany do realizacji

III miejsce w konkursie projekt P. Bańkowskiej i G. Kołodziejak

patronat

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie