I miejsce w konkursie projekt K. ChwedaczukaZ przyjemnością ogłaszamy, iż konkurs objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska - Pana Michała Litwiniuka, na zagospodarowanie terenu zieleni przy szkole, został rozstrzygnięty.

Przypominamy, że w konkursie wzięli udział uczniowie klasy 4 i 3 tk, w zawodzie technik architektury krajobrazu. Głównym celem I części konkursu było stworzenie koncepcji  ozdobnej przestrzeni ogrodowej, przeznaczonej do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu dla społeczności szkolnej ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej. Zwycięzcami I etapu konkursu, którzy przystąpili do II części zostali: Kacper Chwedaczuk, Zuzanna Jankowska, Zuzanna Michalczuk, Natalia Szołucha, Paulina Bańkowska, Gabriela Kołodziejak oraz Patrycja Oknińska – łącznie 5 zespołów projektowych.  Uczniowie ci, w II etapie, mieli za zadanie opracować projekt wykonawczy wraz z kosztorysem, zgodnie z koncepcją zaprojektowanego przez siebie ogrodu.

Po wnikliwej analizie prac konkursowych w drugiej części rywalizacji, zgodnie z regulaminem, kapituła konkursowa wyłoniła 3 najlepsze prace. Uznano, iż spośród 3 zwycięskich zespołów projektowych, dwa jednoosobowe zasługują na I miejsce, natomiast trzeci - dwuosobowy, zdobywa miejsce III, tym samym nie przewiduje się miejsca II.

Oto szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce zdobywają zespoły jednoosobowe :Natalia Szołucha i Kacper Chwedaczuk, uczniowie klasy 4 tk.

III miejsce – zespół dwuosobowy: Paulina Bańkowska i Gabriela Kołodziejak, uczennice klasy 3 tk

Ogród zaprojektowany przez Natalię Szołuchę został wybrany do realizacji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i wytrwałość.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, połączone z prezentacją wykonanych prac, odbędzie się w wyznaczonym terminie (szczegółowa informacja na ten temat zostanie przekazana przez organizatorów konkursu).

Dodatkowo przypominamy, iż zgodnie z regulaminem konkursu- pkt XV  -„ Warunki udziału ”

• Wykonane prace konkursowe nie podlegają zwrotowi
  • Uczestnicy wyrazili pisemną zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przez organizatora pracy konkursowej, w całości lub w części, do celów związanych z konkursem oraz możliwość ewentualnego wprowadzenia zmian na potrzeby realizacji projektu
  • Uczestnicy konkursu przenoszą prawa autorskie na Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej

Współorganizator konkursu, nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu architektury krajobrazu - Joanna Żarkiewicz.

I miejsce w konkursie projekt K. Chwedaczuka

I miejsce w konkursie projekt N.Szołuchy wybrany do realizacji

III miejsce w konkursie projekt P. Bańkowskiej i G. Kołodziejak

patronat