28Uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczestnikom „Konkursu na projekt ogrodu przyszkolnego o charakterze wypoczynku biernego” przy ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej

W środę – 17.06.2020 r. w auli Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznanych laureatom i uczestnikom „Konkursu na projekt ogrodu przyszkolnego o charakterze wypoczynku biernego” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska -Pana Michała Litwiniuka.
Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, zostały wręczone uczniom klasy 3tk i 4 tk przez Pana Dyrektora Ireneusza Długołęckiego oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu architektury krajobrazu i geodezji.


Spotkanie odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego wymaganych w tym trudnym dla wszystkich czasie, spowodowanym przez pandemię COVID- 19. Nagrodzonym uczestnikom konkursu nie brakowało jednak energii i dobrego nastroju, co zapewniło miłą atmosferę uroczystości.
Spotkanie dodatkowo uświetniły fotografie wykonane przez Pana Wiesława Kameckiego – opiekuna Szkolnego Koła Fotograficznego „Kadr”.
Raz jeszcze serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu, za podjęcie się tak trudnego wyzwania, którego efektem są wspaniałe prace i z niecierpliwością czekamy na urzeczywistnienie realizacji jednego ze zwycięskich projektów ogrodów.
Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym we współpracę na poszczególnych etapach trwania konkursu oraz członkom Kapituły Konkursowej za rzetelną i wnikliwą ocenę prac.
Współorganizator konkursu – Joanna Żarkiewicz