okwb21 kwietnia o godz. 12.00 odbyła się część pisemna etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowały w nim 3 uczennice- Klaudia Sibińska, Natalia Symeczko oraz Anna Łukaszewicz. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką p. Urszuli Filipczyk oraz Agnieszki Brodackiej- Hordejuk.

Z powodu panującej epidemii i niepewnej sytuacji, dotyczącej funkcjonowania szkół, ustny etap diecezjalny 25. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, zaplanowany na 29 kwietnia br., został odwołany.

Decyzją organizatora, siedmiu uczestników z najwyższą liczbą punktów, po części pisemnej z każdej diecezji, awansowało od razu do finału konkursu (osoby, które uzyskały odpowiednio największą liczbę punktów, lecz nie mniejszą niż 50% maksymalnej liczby punktów, tj. 45 punktów).

Klaudia Sibińska zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego konkursu, który będzie miał miejsce 19 maja br.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.