3r123 listopada 2021 r. odbył się szkolny etap Olimpiady  „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Uczniowie przygotowywali się wykorzystując materiały multimedialne zamieszczone na stronie internetowej ZUS oraz materiały w wersji papierowej udostępnione przez organizatora Olimpiady. Na zdjęciach klasy 2rTP i 3rTG, które w czasie lekcji z przedmiotów zawodowych, przyswajają informacje nt. ubezpieczeń społecznych (pod okiem swoich nauczycielek p. B. Randzio i p. M. Chwedoruk).

Tegoroczny test napisało 74 uczniów z klas: 2aTP, 2rTP, 3aTP, 3aTG, 3rTG i 4Ta.

Największą wiedzą wykazały się: Julia Glińska (3rTG), Julia Zuzula i Marta Jakubowicz (4Ta). Uczennice jako zespół mają szansę zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego Olimpiady.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!