166915059806522 listopada 2022 r. odbył się szkolny etap Olimpiady

„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Tegoroczny test napisało 59 uczniów.

Poprawne odpowiedzi i wyniki można sprawdzić u p. Barbary Randzio. W celu wyłonienia najlepszej trójki uczniów konieczne będzie przeprowadzenie dogrywki. O szczegółach osoby zainteresowane zostaną poinformowane osobiście.

Uczniowie przygotowywali się wykorzystując materiały w wersji papierowej udostępnione przez organizatora Olimpiady oraz materiały multimedialne zamieszczone na stronie internetowej ZUS. Na zdjęciach klasy 3aTP i 3rTP, które w czasie lekcji z przedmiotów zawodowych, przyswajają informacje nt. ubezpieczeń społecznych (pod okiem p. B. Randzio).

Dodatkowym ułatwieniem w przygotowaniach do Olimpiady była lekcja „E-ZUS, czyli firma pod ręką” poprowadzona przez p. Krzysztofa Piskorza – koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!