foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 1680W miniony piątek, 16 grudnia młodzież z Samorządu Uczniowskiego w auli szkolnej zaprezentowała montaż słowno - muzyczny związany z tradycjami bożonarodzeniowymi pt. Gdzie  rodzi się miłość. Uczniowie pod opieką grupy nauczycieli (przedmiotów informatycznych, muzyki, wychowania fizycznego, religii) wprowadzili wszystkich w niezwykłą atmosferę. Aktorzy, wokaliści i chórzyści przedstawili i wyśpiewali to, co powinno być ideą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W widowisku wzięło udział kilkadzięsięciu uczniów z różnych klas. Dekoracje przygotowała klasa 1k wraz wychowawcą, natomiast zapach pierników poczuliśmy dzięki uczniom klasy gastronomicznej, którzy przygotowali je pod czujnym okiem wychowawcy na zajęciach praktycznych. Całość dopracowała technicznie młodzież z klas informatycznych.

            Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w widowisku, a Dyrekcji i Nauczycielom za możliwość realizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz