dsc 1680W miniony piątek, 16 grudnia młodzież z Samorządu Uczniowskiego w auli szkolnej zaprezentowała montaż słowno - muzyczny związany z tradycjami bożonarodzeniowymi pt. Gdzie  rodzi się miłość. Uczniowie pod opieką grupy nauczycieli (przedmiotów informatycznych, muzyki, wychowania fizycznego, religii) wprowadzili wszystkich w niezwykłą atmosferę. Aktorzy, wokaliści i chórzyści przedstawili i wyśpiewali to, co powinno być ideą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W widowisku wzięło udział kilkadzięsięciu uczniów z różnych klas. Dekoracje przygotowała klasa 1k wraz wychowawcą, natomiast zapach pierników poczuliśmy dzięki uczniom klasy gastronomicznej, którzy przygotowali je pod czujnym okiem wychowawcy na zajęciach praktycznych. Całość dopracowała technicznie młodzież z klas informatycznych.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w widowisku, a Dyrekcji i Nauczycielom za możliwość realizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie.