foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20221220 10145520 grudnia  w naszej szkole, w ramach akcji charytatywnych, zorganizowany został kiermasz świątecznych pierników. Celem akcji była  sprzedaż polukrowanych i pięknie udekorowanych  bożonarodzeniowych słodkości. Dzięki dużemu zainteresowaniu i hojności nauczycieli oraz uczniów, sprzedaliśmy wszystkie pierniczki w przeciągu dwóch przerw, tym samym uzyskując kwotę ponad 400 zł. W tym dniu została również przeprowadzona akcja zbiórki pieniędzy do puszki. Ze zbiórki uzyskaliśmy ok. 200 zł.

Bez Was, naszej wspaniałej szkolnej społeczności, niebyło by takiej akcji. Jesteście WIELCY! Pokazaliście, że możemy wspólnie działać i zjednoczyć się na rzecz pomocy dla naszych braci mniejszych z Kociarni Dom Belli .

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia. Podziękowania kierujemy szczególnie w stronę uczniów z klasy 1m i 4m, którzy po lekcjach, pod czujnym okiem nauczyciela zawodu, upiekły pierniki a następnie pięknie  je udekorowały i zapakowały. Cały dochód  z tej akcji przeznaczyliśmy na cele charytatywne, na fundację Dom Belli, która daje schronienie bezdomnym kotom. Zakupiliśmy karmę mokrą i przekazaliśmy 400 zł na zakup pelletu.

Pamiętając, że dobro wraca i warto pomagać- jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy  jednocześnie nadzieję na kolejne wspólne działania charytatywne.

Koordynatorzy akcji: Wioleta Kuliczanka, Dorota Mikołajczyk, Agnieszka Brodacka-Hordejuk,  Agnieszka Celmer.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz