foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

image00000011W grudniu  młodzież oraz nauczyciele z bialskiego Ekonomika nie zapomnieli również o wsparciu bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt z naszej okolicy. W ramach działań szkolnego Klubu Empatia, w szkole został zorganizowany kiermasz pierników, dobrowolna zbiórka pieniędzy do puszek oraz zbiórka fantów i karmy oraz akcesoriów dla kotów z Fundacji Dom Belli, która mieści się przy ulicy Kąpielowej 9 w Białej Podlaskiej.

 22 grudnia wszystkie dary oraz fanty na loterię uczniowie z klasy 1m,  pod opieką nauczycieli z Klubu Empatia, przekazali założycielce fundacji-  p. Izie Kunickiej. Już od progu zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani przez podopiecznego fundacji przesympatycznego, pięknego kota Arnolda. Pani Iza była mile zaskoczona i przesłała podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy z potrzeby serca włączyli się do akcji na rzecz pomocy zwierzętom. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji łatwiej będzie tym zwierzakom przetrwać zimę i na pewno  nie jest to ostatnia wizyta w bialskiej kociarni.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywny udział  w akcji  na rzecz pomocy dla naszych braci mniejszych z Kociarni Dom Belli.

Koordynatorzy akcji: Dorota Mikołajczyk, Wioleta Kuliczanka i Anita Jasieńczuk.

 

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz