foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

prawa dziecka 3Od października tego roku szkolnego uczniowie klas pierwszych spotykali się z p. Agatą Turską - szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia. W ramach lekcji wychowawczych dowiadywali się o swoich prawach i obowiązkach w szkole oraz uczestniczyli w eliminacjach do corocznego konkursu o prawach dziecka i ucznia. Spośród młodzieży uczącej się w klasach pierwszych wyłoniono przedstawicieli każdej z nich. Przy okazji Maratonu Pisania Listów z Amnesty International odbył się drugi etap rywalizacji, a zwyciężczynią „Konkursu o prawach dziecka i ucznia” została uczennica klasy 1 Th, Julia Besaraba.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Fotografie:

Filip Łazowski, kl. 4k TP

prawa dziecka 2

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz