Szlachetna Paczka niesie mądrą pomoc tym, którym zabrakło szczęścia. Potrzebujący otrzymują wsparcie materialne, a wraz z nim - nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji i impuls do zmiany życia.

received 679397100559718Jako koordynator akcji Szlachetna Paczka w naszej szkole, składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, nawet najbardziej symboliczny - zaangażowali się w tegoroczną edycję.

Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi: dyrekcji, uczniów, rodziców, nauczycieli, udało się w 100% zaspokoić potrzeby najbardziej potrzebujących wsparcia rodzin z naszego miasta.

Bardzo dziękuję za ofiarność i życzliwość klasom II a TP i III k TP oraz Oskarowi Ciuk, Monice Piszcz, Jakubowi Michaluk, Jakubowi Socha. Dziękuję za poświęcony czas, mobilizację i otwartość na drugiego człowieka.

Szczególne podziękowania składam Pani Małgorzacie Przywuskiej i Pani Monice Makarewicz za pyszny tort i pierniczki, którymi mogliśmy częstować darczyńców w czasie finału, Paniom  Iwonie Zawadzkiej, Agnieszce Sęczyk i Renacie Saleckiej, które pomogły zrobić zakupy, Panu Markowi Huczko, który rozwoził paczki oraz  wolontariuszkom Izabeli Hermanowskiej, Marysi Kowalik, Karolinie Czauderna i Beacie Koszołko, które w piątek przyszły na magazyn pomóc go przygotować na finał, pakowały paczki, na finale nosiły paczki...często większe i bardziej ciężkie niż one same, oraz świadczyły inne "usługi" zarejestrowane na zdjęciach.

Każde DOBRO uczynione przez Was teraz - kiedyś do Was wróci. Niech ono owocuje.

Wszystkim Darczyńcom życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

JESTEŚCIE BOHATERAMI

Wszyscy jesteście przewspaniali‼️

Bez Was finał nie wyglądałby tak, jak wyglądał.... a dzięki Wam, wszyscy będą wspominać go, jako czas serdeczności, miłości, dobra i świątecznej atmosfery.

Do zobaczenia za rok.