foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 2715 wynik18 września uczniowie klas: 2r, 2g, 3a i 3h uczestniczyli w 63. pokazach z fizyki organizowanych przez Instytut Fizyki UMCS w Lublinie, Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Lubelskie Towarzystwo Edukacyjno-Naukowe. Program pokazów skupiony był wokół taki tematów jak: fizyka latania, termodynamika, poprzez zabawę do praw fizyki i rezonanse. Młodzież w trakcie tematycznych spotkań z przedstawicielami uczelni miała okazję nie tylko zobaczyć efektowne doświadczenia, ale również dostrzec ich praktyczne odniesienie do codziennego życia.

Kolejny punktem w programie wyjazdu było zwiedzanie hitlerowskiego obozu koncentracyjnego na Majdanku, miejsca pamięci narodowej. Mimo że dla większości uczestników wycieczki była to pierwsza wizyta w muzeum pamięci pomordowanych na Majdanku, to jednak zmusiła do refleksji i wywarła niezapomniane wrażenie.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz