foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

MG1W czwartek 7 grudnia 2023 r. uczniowie klasy 1Tg pod opieką wychowawcy Arkadiusza Staszewskiego zorganizowali Mikołajki klasowe, które odbyły się na godzinie wychowawczej w nowej pracowni geodezyjnej.

Kreatywna młodzież wykazała się pomysłowością ubierając wspólnie choinkę zbudowaną ze statywów geodezyjnych. Oprócz nóg instrumentów geodezyjnych jako świąteczne ozdoby posłużyły również inne akcesoria geodezyjne t.j. trójniki pod statywy, szkicowniki geodezyjne, szpilki geodezyjne, formularze i dzienniki do obliczeń, a na samym czubku znalazł się biały kask symbolizujący fakt, że geodezja jest kierunkiem technicznym. Zamiast bombek młodzież powiesiła kolorowe ulotki o zawodzie technika geodety.

Po zespołowej pracy nad choinką przyszła pora na prezenty od Mikołaja, które z pewnością zmieściły się pod zaprojektowaną i zrealizowaną choinką geodezyjną. Na twarzach uczniów gościł uśmiech, duma z realizacji celu, a wszyscy byli dla siebie bardzo pomocni i życzliwi.

Dzięki zorganizowaniu Mikołajek uczniowie klasy mogli lepiej się zintegrować i spędzić wspólnie czas tworząc świąteczną atmosferę. Wszyscy przekonali się o tym, że wspólne działanie pozwala na osiągnięcie określonych celów. Praca w grupach zawsze przynosi duże efekty, a uczniowie działając wspólnie rozwiązują różne problemy i szybciej realizują powierzone zadania komunikując się miedzy sobą.

MG1MG2

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz