foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

3W październiku i listopadzie br. uczniowie klas pierwszych spotykali się ze szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia. W ramach lekcji wychowawczych dowiadywali się o swoich prawach i obowiązkach w szkole oraz uczestniczyli w eliminacjach do corocznego Konkursu o prawach dziecka i ucznia. Spośród młodzieży uczącej się w klasach pierwszych wyłoniono przedstawicieli każdej z nich, aby mogli wziąć udział w drugim etapie, który odbył się 12 grudnia przy okazji Maratonu Pisania Listów z Amnesty International.

W tegorocznym Konkursie na temat praw dziecka i ucznia zwyciężyła Zofia Zając, uczennica kl. 1 Tk. Zosia wykazała się dobrą orientacją w dziedzinie praw wynikających z Konwencji o Prawach Dziecka oraz wybitną znajomością praw i obowiązków ucznia zapisanych w Statucie szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

12

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz