foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 094626 kwietnia to dzień pełen wzruszeń i refleksji dla uczniów, nauczycieli i dyrekcji naszej szkoły. Po wielu latach nauki, nadszedł czas, aby pożegnać uczniów klas maturalnych. Uroczystość ta pozostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych. W swoim przemówieniu p. Dyrektor Ireneusz Długołęcki  podziękował uczniom za ich wysiłek, determinację i zaangażowanie przez te lata nauki. Podkreślił również rolę nauczycieli i rodziców w kształtowaniu młodych ludzi, życząc absolwentom sukcesów w dalszej drodze życiowej. Głos zabrali również nasi Goście: p. Agnieszka  Wilbik- przedstawicielka Rady Rodziców oraz p. Mieczysław Najdychor- inspektor Wydziału Edukacji i Sportu, którzy również życzyli absolwentom powodzenia w życiu  zawodowym, ale też i prywatnym.
W końcu nadszedł moment wręczenia świadectw.

    W części oficjalnej spotkania, pan dyrektor szkoły wręczył uczniom wyróżnienia i nagrody książkowe potwierdzające ich trud  w zdobycie wiedzy i umiejętności. Uhonorowani zostali ci, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4.75 i 4.5. Symboliczne statuetki wręczono uczniom reprezentującym szkołę w zawodach sportowych.

Szczególne słowa wdzięczności zostały skierowane przez tegorocznych absolwentów do p. Agnieszki Dziewulak- wieloletniego opiekuna Samorządu Szkolnego. Maturzyści wyrazili swoją wdzięczność za ogromne zaangażowanie w różnorodne prace szkolnego samorządu i podejmowanie wielu działań, które miały za zadanie kształtować  potencjał młodego człowieka. Zwieńczeniem tych ciepłych słów był symboliczny upominek.

Jednym z elementów części artystycznej była niespodzianka- prezentacja zdjęć ze studniówki. Pokaz ten sprawił wszystkim wiele radości i zabrał w wyjątkowo sentymentalną podróż. Ostatnim punktem  spotkania maturzystów ze społecznością szkolną były występy wokalne uczniów, które dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i emocji .

          Wszystkim Maturzystom życzymy powodzenia na maturze oraz determinacji w realizacji marzeń i życiowych planów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz