foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20240424 095531 wynik24 kwietnia 2024 roku, uczniowie z klas o profilu technik hotelarstwa, wzięli udział w studenckich targach turystycznych, przygotowanych przez studentów turystyki i rekreacji Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych w Białej Podlaskiej.
Podczas spotkania uczniowie mieli niepowtarzalną okazję poznać i degustować produkty oraz potrawy regionalne różnych narodów przygotowanych przez studentów na stoiskach tematycznych.Mogliśmy zapoznać się z kulturą m.in. Grecji, Hiszpanii, Włoch, Gruzji.
Wizytę uatrakcyjnił niesamowicie interesujący wykład otwarty pt.:”Podróżowanie poza utarte szlaki: jak odwaga i otwartość umysłu wpływają na doświadczenia turystyczne?”. Poprowadzony on został przez gościa specjalnego – podróżnika, pana Marcina Koszołko.
Spotkanie było niezwykłym doświadczeniem dla naszych uczniów i na długo pozostanie w ich pamięci. Poza tym nasza młodzież poznała uczelnię oraz wzięła udział w licznych konkursach prowadzonych drogą online.

Serdecznie dziękujemy p. Edycie Kozłowskiej za zaproszenie i mozliwośc uczestniczenia w tak niezwykłym wydarzeniu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz