20240514 132536 wynikWe wtorek, 14 maja 2024 roku, odbył się pełen wrażeń wyjazd do Pratulinia, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 3P. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zwiedzić sanktuarium, poznać historię męczenników z Pratulinia, zagrać w grę terenową oraz przeżyć głęboką duchową podróż podczas trasy drogi krzyżowej.
W trakcie zwiedzania, uczniowie Bartosz Pyndryk, Michał Stoma oraz Szymon Szaniawski zaprezentowali wcześniej przygotowaną przez nich grę terenową. Gra ta, starannie zaprogramowana przez uczniów, wprowadziła uczestników w historię i znaczenie miejscowych wydarzeń, jednocześnie angażując ich w interaktywne zadania, które pozwoliły na lepsze zrozumienie i docenienie dziedzictwa Pratulinia.
Po intensywnym dniu pełnym edukacyjnych i duchowych doświadczeń, uczniowie mieli również czas na relaks i integrację podczas wspólnego ogniska. W miłej atmosferze, przy śpiewie i rozmowach, wszyscy mieli okazję bliżej się poznać i umocnić więzi klasowe.
Ten wyjazd nie tylko wzbogacił wiedzę uczniów na temat ważnych postaci i wydarzeń religijnych, ale również dostarczył im niezapomnianych wspomnień oraz cennych chwil spędzonych w gronie rówieśników.