img 4081 nDnia 28 maja uczniowe naszej szkoły: Bartosz Pyndryk, Szymon Szaniawski i Michał Stoma z klasy 3P, pod opieką Małgorzaty Kochajewskiej aktywnie uczestniczyli przy organizacji gry terenowej w Pratulinie,  którą własnoręcznie przygotowywali przez ostatni czas.
    W grze terenowej, opartej na cyfrowej aplikacji wzięło udzial 47 grup tj ok 400 osób. Była to pierwsza próba gry na tak dużą skalę. Młodzież i dzieci, którzy w tym wydarzeniu uczestniczyli szybko poradzili sobie z nowoczesną techniką gry. Oczywiście były też osoby, które  potrzebowały wsparcia naszych uczniów. Wszystkie grupy, które wystartowały w grze ukończyły ją pomyślnie. Na koniec gry uczestnicy poszczególnych grup odpowiadali na pytania quizowe. Wyłoniła się grupa zwycięska, która prawidłowo odpowiedziała na pytania i została nagrodzona.
    W czasie tego spotkania nasza młodzież rozdawała ulotki o naszej szkole a uczestnicy zjazdu byli żywo zainteresowani naszą szkołą.
    Podczas całego spotkania byliśmy życzliwie przyjęci a ponadto zostaliśmy zaproszeni do przeprowadzenia gry w przyszłym roku.
    Dziękujemy wszystkim, którzy wpierali nas w tym przedsięwzięciu: Księdzu Proboszczowi z Pratulina, Panu Dyrektorowi naszej szkoły i osobom, które nam dopingowały w osiągnięciu celu.