dsc 1049 1W lutym został rozegrany II Turniej Szachowy Ekonomika  przygotowany i przeprowadzony przez szkolone koło szachowe "Gimnastyka Umysłu".
Rozgrywki zostały poprzedzone "tygodniem szachowym". W tym czasie uczniowie mogli sprawdzić swoje siły i ocenić umiejętności
w potyczkach z innymi uczestnikami. Główni organizatorzy: Dawid Senouci, Klara Łapińska i Kostek Doniec wraz z opiekunem
p. Agnieszką Dziewulak podczas zabawy służyli radą i pomocą dla zainteresowanych. Ostatecznie do turnieju przystąpiło 32 uczniów.
Zwycięzcą został Tymoteusz Staniszewski z klasy 1s, który otrzymał pamiątkowy puchar. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni  dyplomami i uściskiem dłoni pana dyrektora Ireneusza Długołęckiego, który przez cały czas  dopingował zawodnikom.
Na zwycięzcę czekała jeszcze nagroda dodatkowa. 28 maja podczas pikniku rekreacyjnego EKONOMIK OFFLINE Tymoteusz rozegrał partię szachową z panem dyrektorem, która zakończyła się remisem.
Serdecznie zapraszamy na II Edycję w przyszłym roku szkolnym.
Zdjęcia Szkolne Koło Fotograficzne KADR, Tomasz Dawidiuk.