foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

p1480766 poprawione szum wynikW związku z zainteresowaniem naszych uczniów od II semestru rozpoczęliśmy cykl zajęć z zakresu e – sportu. Dzięki współpracy  opiekuna grupy pani Agnieszki Dziewulak z zaprzyjaźnioną uczelnią AWF, przychylności jej pracowników oraz studentów, uświadamiamy uczniom, że spędzanie czasu przed komputerem wyłącznie na grach sportowych może być wstępem do nabycia kompleksowych kompetencji w późniejszej pracy w branży sportów elektronicznych. Jednocześnie przekazujemy wiedzę , że takie spędzanie czasu przynosi również wiele innych korzyści.

Podsumowaniem tych działań był I wewnątrzszkolny turniej gier e – sportowych, zorganizowany przez naszych uczniów kierowanych przez specjalistów. Zuzia Demczuk, Maja Madera, Sebastian Demczuk i Paweł Litwiniuk pod czujnym okiem studentów kierunku e-sport zorganizowali wspólne wydarzenie.

15 maja w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego, a konkretnie w Domu Studenta „AGAT”, gdzie mieszczą się obiekty  w których szkoli się przyszła kadra sportów elektronicznych 8 drużyn stoczyło walkę o PUCHAR w CSGO i LEAGUE OF LEGEND.

Zwycięskie drużyny: ŻUKI KRZYŚKA oraz BOJLERPEEK otrzymały od pana dyrektora Ireneusza Długołęckiego puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki. Podsumowanie turnieju odbyło się oczywiście w obiektach AWF.

Za pomoc w zorganizowaniu turnieju serdecznie dziękujemy panu dr Tomaszowi Sacewiczowi oraz studentom.

Dziękujemy również sponsorom.

Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze zajęcia

Do zobaczenia na następnym wydarzeniu!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz