foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20240610 150034097 wynikOstatnie dni roku szkolnego upłynęły uczniom klasy 1p na aktywnym wypoczynku. Wyruszyli oni pod opieką wychowawcy, pana Tomasza Chazana, oraz nauczycieli: Katarzyny Zajdel, Dariusza Nowaka i Grzegorza Sobczuka na wycieczkę rowerową do Serpelic. Na starcie pożegnał ich prezydent miasta, pan Michał Litwiniuk, który, jako zapalony cyklista, udzielił młodzieży kilku cennych wskazówek. Trasa obejmowała najciekawsze miejsca naszego regionu. Rowerzyści odwiedzili m. in. cerkiew unicką w Rokitnie, stadninę koni arabskich oraz Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, Świętą Górę Grabarkę. Niezwykłych wrażeń dostarczyła młodzieży przeprawa promem przez Bug i wycieczki do malowniczych nadbużańskich miejscowości: Gnojna, Zabuża i Mielnika. Był też czas na emocjonującą grę terenową, gimnastykę w parku linowym, zacięte rozgrywki paintballowe, bilard i strzelanie z wiatrówki. Zabawy te były okazją do śmiechu i przeżywania wielkich emocji, a także sprawdzenia swoich umiejętności sportowych. Urokliwa okolica pozwoliła również na odpoczynek po intensywnym wysiłku i podziwianie wspaniałych widoków.

Cztery czerwcowe dni spędzone w klasowym gronie przyniosły uczniom wiele radości i nowych doświadczeń. Pokonali oni trasę 165 kilometrów! Wszyscy uczestnicy rowerowej przygody wrócili do domów bogatsi o niezapomniane przeżycia i gotowi na kolejne wyzwania.

 

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz