foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

5a5ec7be 3818 4c54 b379 0553618d17aa wynikW poprzednim tygodniu zakończyliśmy realizację i podsumowaliśmy program edukacyjno – profilaktyczny skierowany do wszystkich dziewcząt naszej szkoły.

Program ten zakłada wszechstronny rozwój uczestniczek na edukację dotyczącą ważnych zagadnień związanych z dorastaniem w różnych obszarach, wkraczanie  w dorosłość fizjologiczną i społeczną oraz promocję zdrowego stylu życia.

Wszystkie działania miały miejsce w atmosferze akceptacji, wsparcia  i otwartości, co jest kluczowe dla młodych dziewcząt w tym przedziale wiekowym.

Program był realizowany przy współpracy Zakładu Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu przy Bialskiej Akademii Nauk Stosowanych oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Formy realizacji obejmowały prelekcje i indywidualne konsultacje  z wykwalifikowanym personelem medycznym oraz warsztaty między innymi  z obszaru samobadania piersi.

Program cieszył się dużym zainteresowaniem, dziewczęta mają wiedzę, ale mają też braki i oczekują merytorycznej wiedzy. Informacja zwrotna była bardzo pozytywna ze strony bezpośrednich odbiorców jak i rodziców.

Kolejna edycja w przyszłym roku, poszerzona o dodatkowe treści.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pani dr Iwony Gładysz – kierownik Zakładu Położnictwa, jej współpracownic oraz studentów, a także nauczycieli, którzy realizowali program i uczestniczyli w zajęciach  z dziewczętami okazując im empatię: p. Anna Choromańska, p. Agnieszka Dziewulak, p. Małgorzata Kochajewska, p. Dorota Nogal, p. Małgorzata Przywuska.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz