foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 1156 1Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień kończący kolejny rok nauki. To czas podsumowań i podziękowań dla osób, które miały znaczący wpływ na kształtowanie młodych charakterów. Tego dnia uczniowie klas I-IV mieli okazję przekazać słowa uznania swoim rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za całoroczny trud, poświecenie i życzliwość, którą na co dzień doświadczali. Obok podziękowań odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz tym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i 4,5. Podczas uroczystości pan dyrektor- Ireneusz Długołęcki pogratulował uczniom ze stuprocentową frekwencją, a także młodzieży zaangażowanej w pracę na rzecz szkoły. Symboliczne statuetki otrzymali uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych.

            Uroczystość przygotowali: p. Agnieszka Dziewulak i p. Tomasz Hordjewicz, natomiast dekorację p. Jolanta Jeleń.

A tymczasem życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Niech każdy dzień będzie przygodą i pozostanie w pamięci jako piękne wspomnienie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz