dsc 1156 1Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień kończący kolejny rok nauki. To czas podsumowań i podziękowań dla osób, które miały znaczący wpływ na kształtowanie młodych charakterów. Tego dnia uczniowie klas I-IV mieli okazję przekazać słowa uznania swoim rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za całoroczny trud, poświecenie i życzliwość, którą na co dzień doświadczali. Obok podziękowań odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz tym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i 4,5. Podczas uroczystości pan dyrektor- Ireneusz Długołęcki pogratulował uczniom ze stuprocentową frekwencją, a także młodzieży zaangażowanej w pracę na rzecz szkoły. Symboliczne statuetki otrzymali uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych.

Uroczystość przygotowali: p. Agnieszka Dziewulak i p. Tomasz Hordjewicz, natomiast dekorację p. Jolanta Jeleń.

A tymczasem życzymy wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Niech każdy dzień będzie przygodą i pozostanie w pamięci jako piękne wspomnienie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości w wykonaniu Szkolnego Koła Fotograficznego KADR.