foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc_076229 września 1939 r. we czwartek, w naszej szkole odbyło się przedstawienie związane z rocznicą wybuchu II wojny światowej, poświęcone pamięci Polaków walczących z okupantem na terenie województwa lubelskiego.

Galeria zdjęć

Program, na podstawie komiksu autorstwa Sławomira Zajączkowskiego i Andrzeja Fonfary pt. „Pamiętamy. Biała Podlaska 1939 – 1945", częśc I – Krawat w grochy, przygotowali uczniowie klasy III c Technikum oraz chłopcy z klasy III Lu pod kierunkiem pani Agnieszki Struk.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz