foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

tenis stołowy 2014r

Dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły zakończył się Finał Miasta w tenisie stołowym, który odbył się w dniu 14.11.2014r. Wśród dziewcząt 3 miejsce zajęła Kamila Olichwirowicz (2Tk), otrzymując pamiątkowy dyplom i uzyskując awans do zawodów rejonowych, natomiast Patrycja Antyborzec (2Ts) uplasowała się na 7 miejscu. W turnieju udział brała także Magdalena Jarzębkowska (2Td), plasując się na dalszej pozycji. Jeszcze lepiej wystartowali chłopcy, którzy występując w trzyosobowym składzie zajęli lokaty w pierwszej czwórce.

I tak: 1 miejsce zajął Paweł Nazaruk (3l), otrzymując puchar, 2 miejsce przypadło Piotrowi Woszczykowi (2Th), natomiast 4 miejsce zajął Łukasz Peszuk (4Te). Wszyscy chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, ponadto Paweł i Piotr awansowali do zawodów rejonowych.

Finał Rejonu odbył się w jednej ze szkół w Parczewie 19.11.2014r. Kamila Olichwirowicz zajęła miejsce IX. Chłopcy znowu wypadli lepiej. Piotr Woszczyk wywalczył 4 miejsce, otrzymując pamiątkowy dyplom i uzyskując awans do zawodów wojewódzkich. Paweł Nazaruk został sklasyfikowany na dalszych miejscach.

Zawody wojewódzkie odbyły się w dniu 27.11.2014r.
w Hrubieszowie. Naszemu reprezentantowi, pomimo waleczności i dużych umiejętności, nie udało się zakwalifikować do najlepszej ósemki turnieju.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej w zawodach sportowych, każdego szczebla serdecznie gratulujemy, życząc dużo wytrwałości