BP siatka bp 2015 01 22 1024x358

GRATULACJE CHŁOPCY !!!

PIERWSZE MIEJSCE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW LICEALIADA 2015

Drużyna siatkarzy naszej szkoły w dniu 22 stycznia 2015 roku uczestniczyła w Finale Powiatu Piłki Siatkowej Chłopców. Mecze finałowe rozegrano w IV LO. Po eliminacjach stawka przedstawiała się następująco: Mickiewicz – Ekonomik i Staszic - Kraszak. Zagraliśmy pierwsi z Mickiewiczem. Gra z przeciwnikami była olbrzymim wyzwaniem i kosztowała naszych zawodników mnóstwo wysiłku. Pierwsze minuty tego meczu nie były dobre dla naszych chłopaków. Nastąpił jednak przełom i wygraliśmy pierwszego seta oraz kolejnego. Mecz z drużyną III LO to olbrzymi sukces dla naszej szkoły. Po pierwsze, wygraliśmy, startując z drugiej lokaty po eliminacjach, a po drugie, to przełamanie zwycięstw drużyny Mickiewicza, corocznego lidera w tej dyscyplinie. Zwycięstwo w pierwszym meczu uskrzydliło naszych zawodników do dalszej gry i umocniło morale drużyny. Mecz ze Staszicem to fala ataków i doskonałej obrony naszych zawodników. To wszystko złożyło się na pierwsze miejsce w Białej Podlaskiej. Siatkarze ZSZ nr 1 odebrali puchar BSZS z rąk dyrektora IV LO, gospodarza tego finału a także dyplom od wiceprzewodniczącego BSZS, Stanisława Polaczuka. Dużym wsparciem dla drużyny była obecność p. dyrektora Ireneusza Długołęckiego, który kibicował naszym zawodnikom. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali na trybunach zawodników z Ekonoma. Jeszcze raz gratulujemy naszym chłopakom w składzie:

Tarasiuk Dawid IV Ti,

Mularczyk Bartosz IV Td,