DSC 00178Kolejne sukcesy naszych pingpongistów.

Bardzo dużym sukcesem reprezentantów naszej szkoły zakończył się Finał Rejonowy w drużynowym tenisie stołowym, który odbył się w dniu 28.01.2016r.
Drużyna chłopców w składzie: Paweł Nazaruk (4L) i Piotr Woszczyk (3H) zajęła I miejsce uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Dziewczęta natomiast grając w składzie: Paulina Antyborzec (1M), Patrycja Antyborzec (3S) i Kamila Olichwirowicz (3K) były bardzo bliskie tego awansu i uplasowały się na III pozycji.

Finał wojewódzki rozegrany został w dniu 04.02.2016r. w Kocudzy. Reprezentująca naszą szkołę drużyna chłopców w ww. składzie zajęła V lokatę w gronie 12 drużyn.
Gratulujemy osiągniętych wyników w tym roku szkolnych naszym reprezentantom obu płci. Należy podkreślić, że wyniki te były możliwe tylko dzięki częstym i ciężkim treningom oraz występom w Bialskiej Lidze Tenisa Stołowego organizowanej przez nasz szkolny klub ,,Ekonomik”.

A już teraz zapraszamy wszystkich na cykl turniejów o mistrzostwo szkoły.
Zawody będą rozgrywane po feriach zimowych a szczegóły ukażą się wkrótce.

.DSC 00134      DSC 00178

Foto: Koło fotograficzne "KADR"