1 września b.r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/23. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, podczas części oficjalnej z udziałem młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły, pana Ireneusza Długołęckiego, który szczególnie gorąco powitał uczniów klas pierwszych i wyraził wielką radość ze wspólnego spotkania. Podkreślił również ich znaczący wpływ w podtrzymywaniu wielopokoleniowej tradycji szkoły. Ostatnim i tradycyjnym elementem uroczystości były spotkania w salach lekcyjnych uczniów z nauczycielami, którzy zapoznali wychowanków z aktualnym planem zajęć i z ogólnymi zasadami życia szkolnego.

W przygotowaniu uroczystości pomagali: prowadzący Natalia Michalczuk i Paweł Kiryluk, Basia Maksymiuk, Igor Burda, Asia Poleszczuk, Kuba Szysz, Oliwier Oleksak, Kacper Kol, Oskar Patejuk, Paulina Sadowska, Gabrysia Tunek, Angelika Szwed, Natalia Matejuk, Dominika Ostapowicz, Ola Sadowska

Zdjęcia szkolnego koła fotograficznego KADR Zobacz więcej zdjęć...